Čtvrtek, 15 prosince, 2022
novinky

3 tipy pro efektivní nakupování spotřebičů

Redakce doporučuje

Spotřebiče do domácnosti – to je téma, kterému mnohé rodiny věnují hodiny a hodiny dlouhých debat, které často končí hádkou. Přece jen, kromě nákupu bytu či auta jsou právě investice do spotřebičů v rámci rodinného života ty nejvyšší. Proto je přirozené, že výběru spotřebičů často předchází dlouhý proces. A pokud nebodaj otec rozhodne o spotřebiči, který pak nesplní představy, je oheň na střeše a na problémy je vyděláno. Existují ovšem jednoduché tipy na to, jak spotřebiče nakupovat efektivněji než dosud.

  1. Vždy pohled na poměr cena – kvalita

Jasné, snadno se to píše, obtížněji realizuje. Skutečné umění efektivního nákupu spotřebičů spočívá v racionálním srovnání jejich ceny a kvality. Protože ty nejlevnější kusy zřejmě tak dobré nebudou, zároveň však doma nemusíte mít ani ten nejdražší kus na trhu. Takže zkuste si prohlédnout recenze, případně se poraďte s odborníkem, který je v tomto tématu opravdu doma. Ideální je najít pomyslný zlatý střed mezi vysokou kvalitou a přijatelnou cenou.

  1. Vybírejte to, co potřebujete

I zde má smysl rozhodovat se racionálně a střízlivě. Máte-li menší kuchyni, tak vám například stačí menší vestavná trouba, která však je dostatečně kvalitní a nabízí dobré vlastnosti při vaření i pečení. Pokud máte větší kuchyni, můžete přemýšlet o vestavné troubě vyšší třídy. Vždy je to o tom, abych věděl, co chci, a podle toho se rozhodl. Není nic horšího než jít nakupovat s vědomím, že nevím, co vlastně chci.

  1. Nákup přes internet

Velmi efektivní je nákup spotřebičů prostřednictvím internetu. Při letmém srovnání je jasné, že na internetu je oproti kamenným obchodům širší sortiment a to při nižších cenách. Například na webu e-Spotřebice.sk najdete kvalitní sortiment bílé techniky za přijatelné ceny. Noční led lampička Legrand

Společnost Legrand představuje noční led lampičku, který je napájena prostřednictvím klasické sítě 220 voltovou elektrickou zásuvkou. Kromě toho je nabíjecí, přenosná, má malo spotřebu a 2 alternativní režimy svícení.

Noční led lampička Legrand

Led lampička Legrand je napájena prostřednictvím klasické 220V elektrické zásuvky. Tato lampička má výkon 0,06 W a po nabití dokáže svítit až 2 hodiny a to mimo elektrickou zásuvku. Lampička poskytuje hned 2 alternativní režimy svícení, přesněji se jedná o klasické světlo a stmívatelné světlo. Sám uživatel si tak snadno dokáže měnit intenzitu svícení – nastmívat si ji podle potřeby. Přepínat mezi režimem svícení lze 5 sekudovým stisknutím tlačítka. Všechno jednoduché, rychlé a praktické.

Lampička je vhodná hlavně do tmavých, ale i do špatně osvětlených prostor kde se světlo vždy sejde. Můžete jej mít vždy po ruce a kdykoli využít jako přesnosné svítidlo.


Elektrické spotřebiče do domácnosti je výhodně kupovat v akcích nebo se slevovým kuponem.


- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Vyplatí se fotovoltaická elektrárna na splátky?

Domácí fotovoltaická elektrárna je geniálním řešením pro domácnosti, které chtějí ušetřit na energiích. Koupě tohoto zařízení ale není záležitostí,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img