Sobota, 20 května, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyZastřešení bazénu - vyplatí se do toho investovat?

Zastřešení bazénu – vyplatí se do toho investovat?

Sezóna bazénů je v plném proudu a je běžné, že se nachází téměř v každém dvoře. Ať už ten nafukovací nebo ten v zemi. Máte-li na zahradě právě bazén do země, naskýtá se otázka: zastřešovat nebo ne? Vyplatí se do toho investovat tak velké peníze?

Koupání nejen v letních měsících

Největší výhodou na zastřešení bazénu je to, že se můžete koupat mnohem déle než jen v létě při vysokých vedrech. Můžete se koupat jednoduše i na podzim, kdy už teploty venku klesají pod 20 stupňů.

Také při koupání v zastřešeném bazénu nezáleží, jaké je venku počasí. Může tam být velká kýla mračen, kroupy či hromy a blesky, ale vám to nebude vadit, protože budete pod střechou. Ta bude udržovat teplotu vody i ovzduší kolem. Další výhodou je také to, že bude do bazénu padat méně odpadu, ať už trávy nebo hmyzu. Když budete chtít bazén bez střechy, tak lze jednoduše odtáhnout.

U zastřešeného bazénu také nehrozí, že by tam spadlo dítě nebo váš domácí mazlíček. Pozitivem jsou také menší náklady na údržbu a vytápění bazénu.

Vyšší cena

Zastřešení bazénu je téměř naprosto perfektní, ale má i svou nevýhodu. Tou je právě cena, která může spoustu lidí odradit. Záleží na velikosti bazénu, takže čím větší plochu bude třeba zastřešit, tím bude cena automaticky vyšší. Bývá to ale tak, že když už si někdo může dovolit takový bazén, dovolit si může už zastřešení.

Jak ušetřit?

Ušetřit umíte při koupi již hotového řešení. Nabízejí je dobré známé obchody jako Hej, Alza, Marimex a mnohé další. Pro všechny z nich umíte na webu https://www.kuponyzdarma.sk/ najít i slevové kupóny a ušetřit tak při nákupu. Slevový kód stačí vyhledat, zkopírovat a umíte jej ihned uplatnit při nákupu v obchodě.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper