Pátek, 19 května, 2023
novinky

Noční led lampička Legrand

Redakce doporučuje

Společnost Legrand představuje noční led lampičku, který je napájena prostřednictvím klasické sítě 220 voltovou elektrickou zásuvkou. Kromě toho je nabíjecí, přenosná, má malo spotřebu a 2 alternativní režimy svícení.

Noční led lampička Legrand

Led lampička Legrand je napájena prostřednictvím klasické 220V elektrické zásuvky. Tato lampička má výkon 0,06 W a po nabití dokáže svítit až 2 hodiny a to mimo elektrickou zásuvku. Lampička poskytuje hned 2 alternativní režimy svícení, přesněji se jedná o klasické světlo a stmívatelné světlo. Sám uživatel si tak snadno dokáže měnit intenzitu svícení – nastmívat si ji podle potřeby. Přepínat mezi režimem svícení lze 5 sekudovým stisknutím tlačítka. Všechno jednoduché, rychlé a praktické.

Lampička je vhodná hlavně do tmavých, ale i do špatně osvětlených prostor kde se světlo vždy sejde. Můžete jej mít vždy po ruce a kdykoli využít jako přesnosné svítidlo.


Jako noční osvětlení, můžete použít i speciální malé lampičky do zásuvky, které reaguji na pohyb v noci a dokáží vám slabým tlumeným světlem v noci přisvítit např. na cestu na záchod.


- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Vyplatí se fotovoltaická elektrárna na splátky?

Domácí fotovoltaická elektrárna je geniálním řešením pro domácnosti, které chtějí ušetřit na energiích. Koupě tohoto zařízení ale není záležitostí,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img