Pátek, 19 května, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyOdpočívadla pro kočky, které milují lenošení u okna

Odpočívadla pro kočky, které milují lenošení u okna

Odpočívadla pro kočky, které milují lenošení u okna, jsou k nezaplacení. Naše Mia si odpočívadlo, které se dá připevnit na vnitřní parapet okna, zamilovala takřka okamžitě. Vždycky mi bylo Miunky líto, že nemá pohodlí na parapetu, jelikož veškeré polštáře či deky okamžitě skončily na zemi. Byla jsem zoufalá z toho, jak Mia padá na zem společně s polštářky či jak se na parapetu musí neustále převalovat a dělat si pohodlí. Když mi tak má dcera prozradila, že na internetu nalezla parapetové odpočívadlo, okamžitě jsem Mie jedno pořídila. Od první chvíle ho neuvěřitelně miluje a vysedává u okna takřka celý den. 

Odpočívadlo pro kočky představuje jistou dávku bezpečí při pozorování z okna

Odpočívadlo pro kočky, které jsem Mie pořídila, kromě jiného představuje také jistou dávku bezpečí, která je kočičkám poskytována v momentě, kdy se na odpočívadle vyskytují. Mia nemá kam spadnout, jelikož je odpočívadlo neuvěřitelně prostorné. Při pozorování si navíc dokonale hoví, jelikož odpočívadlo disponuje příjemnými a velmi hřejivými postranními polštářky, které si zamiluje nejedna kočičí pozorovatelka či pozorovatel. Navíc se odpočívadlo instalovalo na parapet tak lehce, že jsem k instalaci nepotřebovala ani svého manžela, který byl v momentě, kdy odpočívadlo dorazilo domů, v práci. Do instalace jsem se tak nedočkavě pustila sama. Asistovala mi samozřejmě také nedočkavá Mia, která odpočívadlo rovněž potřebovala rychle vyzkoušet. 

Odpočívadlo pro kočky si zamiluje každý

Odpočívadlo pro kočky si rozhodně zamiluje každý. Naše Mia na něm tráví denně celé hodiny. Baví jí pozorovat ruch ulice i všudypřítomné vozy a autobusy. Díky odpočívadlu má dokonalý přehled o všem, co se v naší ulici děje. Jsem si jista tím, že si toto odpočívadlo, které má kromě jiného pratelný potah, zamiluje nejedna kočička. Naše Mia by ho rozhodně za nic na světě nevyměnila.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper