Pátek, 19 května, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BydleníZdravotní polštáře jsou to pravé pro váš klidný a zdravý spánek

Zdravotní polštáře jsou to pravé pro váš klidný a zdravý spánek

Spousta z nás někdy spala na nevyhovujícím polštáři. Občas se to může stát i doma, ale zpravidla se tak děje na návštěvách nebo v hotelu. Pokud spíme dlouhodobě na nevhodném polštáři, poznáme to na častém probouzení se, nepohodlí, ale také špatné opoře pro hlavu, krk a páteř, a následné bolesti krční páteře, hlavy… Alergici a astmatici i na zhoršení svého zdraví.

Pružinový polštář je pevnější i přizpůsobivý

Zřejmě znáte oblíbené pružinové matrace, které patří k nejkvalitnějším. Existují i pružinové polštáře, které jsou ideální pro ty, kdo mají rádi přizpůsobivé a zároveň pevnější polštáře. Pružiny jsou odolné proti sléhávání a dovolují vzduchu v polštáři cirkulovat. Spirály pokrývá polyesterová výplň zajišťující měkkost a maximální pohodlí. Pružiny se vám ihned přizpůsobí a jsou zárukou, že vaše hlava, krk i páteř jsou ve správné rovině.

Další možností je pružinový polštář s paměťovou pěnou. Je velmi podobný výše uvedenému, ale pružiny pokrývá paměťová pěna s otvory.

Polštáře antibakteriální nejen pro alergiky

Pokud máte potíže s alergií, ale také astmatem, nebo chcete dopřát to nejlepší dětem, můžete sáhnout po polštářích z řady MEDIC SILVER. Což takhle polštář se stříbrnými vlákny? Jeho antibakteriální výplň s ionty stříbra je určena i pro ty, kteří mají rádi čistotu a maximální hygienu. Stříbro aktivně zamezuje přítomnosti mikroorganismů, jež mohou alergie zvyšovat. Dutá vlákna ve tvaru vločky zajišťují stálost objemu, a také mají vysokou schopnost regenerace po vyprání.

Užitečné chrániče polštářů

Nejen matracové chrániče střeží hygienu lůžka a chrání matrace před znečištěním.

Věděli jste, že i chrániče na polštáře plní stejně skvěle svoji funkci? Polštář je tak chráněn před propocením či znečištěním a není třeba jej prát tak často.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper