Pátek, 17 března, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BydleníVenkovní žaluzie a vnější rolety jako efektivní způsob stínění

Venkovní žaluzie a vnější rolety jako efektivní způsob stínění

Stínicí technika je důležitou součástí každé domácnosti. Má chránit před zvědavými pohledy z exteriéru a má zároveň chránit před přímými slunečními paprsky.

Venkovní žaluzie a vnější rolety jako efektivní způsob stínění

Pokud klasické interiérové ​​žaluzie nesplňuje vaše požadavky, vyberte si buď venkovní žaluzie nebo venkovní rolety. Obě tyto stínící techniky jsou vhodné do moderních rodinných domů.

Venkovní rolety

Moderní, stylové – i takto bychom mohli charakterizovat tuto stínící techniku. Ověřená klasika v exteriérovém stínění sluší především moderním bungalovům, které mají velká okna, ale nemusíte se je bát dávat i do vícepatrových domů.

Moderní vnější rolety plní hlavně izolační funkci. V zimním období je oceníte právě kvůli ochraně před únikem tepla do exteriéru. V letních měsících vás perfektně ochrání před slunečními paprsky. Ušetříte náklady na vytápění a zároveň klimatizaci.

Objednávejte vnější rolety a vybírejte si z velkého výběru barev a designů.

Venkovní žaluzie

Kromě vnějších rolet vás může zaujmout i vnější žaluzie. Představuje efektivní způsob stínění a vypadá podstatně atraktivněji než interiérové ​​žaluzie.

Máte možnost vybrat si z vnějších žaluzií, které se ovládají manuálně nebo motoricky. Obavy z větrání mít nemusíte, protože i když bude vnější žaluzie zataženo, budete moci větrat.

Budete mít možnost vybrat si z široké škály barev, různých tvarů a velikostí lamel.

Zajišťují tepelnou ochranu budovy, což oceníte v následujících chladných ročních obdobích.

Moderní rodinné domy vyžadují kvalitní stínící techniku. Pokud máte plynulý přechod z interiéru do exteriéru, doporučujeme vám dávat hliníkovou či dřevěnou pergolu.

Venkovní rolety a venkovní žaluzie ale patří mezi nejoblíbenější stínící techniky moderních rodinných domů.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper