Čtvrtek, 18 května, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyVybíráme sedačku: Jakou zvolit výšku sezení a materiál?

Vybíráme sedačku: Jakou zvolit výšku sezení a materiál?

Nejprve se musíte rozhodnout pro tu správnou velikost. Máte limity co se týče prostoru? Máte-li menší místnost, zvolte menší sedací soupravu, která se dokonale hodí do tohoto prostoru. Takhle i ušetříte. Dalším faktorem je velikost plánovaných návštěv, pokud si chcete posedět doma pouze s partnerem, zcela stačí dvoumístná sedací souprava.

Vybíráme sedačku: Jakou zvolit výšku sezení a materiál?

Jaká je správná výška sezení

Podle výšky sedací části poznáme 2 hlavní druhy. Nízké sedací soupravy s výškou sedu pod úrovní kolen a vysoké sedací soupravy s výškou sedu nad úrovní kolen.

Nízké sedací soupravy jsou vhodné a ideální pro každodenní k odpočinku doma, přizpůsobte mu i stolek. Naopak vysoké sedací soupravy jsou vhodné pro formální příležitosti. Tyto jsou spíše pro příležitostné sezení.

Látka pro snazší čištění

Tělo sedačky může být konstruováno z kovu nebo dřeva. Kov je moderní a více vydrží, ovšem ne každému vyhovuje. Potah může být kožený nebo látkový. Zvolíte-li si kůži, máte o starost méně.

U textilu, zvolte látku na jejíž nečistoty nevyniknou, neboť povrch je speciálně upraven. Hledejte označení “Aquaclean” proti zašpinění, respektive pro snadné čištění pouze za pomoci navlhčeného kousku hadru. Díky tomuto nečistoty snadno odstraníte a nezůstanou zaneseny v povrchu soupravy. Tato úprava se dá dokoupit.

Rovněž si můžete nechat vyrobit na míru vaší sedačky ochrannou látku z materiálu názvem „Carabu“, která efektivně ochrání pořádek ve vaší domácnosti.

Tyto rady jsme našli na stránkách nákupní poradny. Stejnojmenná stránka NakupnaPoradna.sk radí, jak vybrat sedačku a doporučuje ty nejlepší. V článku naleznete i další rady a tipy k výběru jak vybrat nejlepší sezení.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper