Středa, 14 prosince, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyMatrace 160×200: Perfektní kompromis pro malé ložnice

Matrace 160×200: Perfektní kompromis pro malé ložnice

Zařídit komfortní manželskou postel není zrovna jednoduché. Je třeba zajistit dostatek prostoru pro každého, obzvláště pokud máte děti, či třeba domácí mazlíčky. Na trhu najdete dostupné různé velikosti matrací, takže zvládnete najít to pravé.

Matrace 180×200

Když přijde na manželské postele, nejčastější volbou jsou matrace 180×200 centimetrů. Ty totiž poskytnou dostatek prostoru pro oba z partnerů, přičemž se k vám vejde třeba i dítě, či domácí mazlíček. Pokud si tedy v noci potrpíte na osobní prostor, pak je alespoň tato velikost nezbytností. Jde o standardní velikost, která je nejčastější volbou. A to zejména díky komfortu, který nabízí, přičemž se standardně vejde do běžných ložnic.

Matrace 160×200

Další variantou manželské postele je matrace 160×200 centimetrů. Tuto velikost je vhodné volit, pokud v ložnici nemáte dostatek prostoru. Jestliže je místnost menší a nechcete, aby postel zabrala příliš místa, tato matrace je skvělým kompromisem. Stále totiž poskytuje dostatek prostoru pro jednotlivce, přičemž vám v ložnici zůstane místo i na další nábytek a vybavení. Zejména pokud vám nevadí v noci cítit blízkost svého partnera, tuto matraci si zamilujete.

Matrace 140×200

Jednou z posledních možností, kterou lze zvažovat jako partnerkou postel, je matrace 140×200 centimetrů. Tato velikost je poměrně malá, jelikož každému poskytne pouze 70 centimetrů. Proto je oblíbenou volbou zejména na chatu, či do pokoje pro hosty. Jednoduše všude tam, kde nespíte denně. Na této matraci se mohou vyspat dva lidé, ovšem s oblibou je volena také jako jednolůžko pro každého, kdo má rád spoustu prostoru pro sebe.

Pro manželskou postel je nejčastěji volena matrace s šířkou 180 centimetrů. Ovšem není to nutností, pohodlně se vyspíte i na matraci 160×200.

Předchozí článekDo Velkých Losin v létě, ale i v zimě. Každý tu najde přesně to, co jej nadchne
Další článekStolky a skříňky pod televizi vám pomohou uložit všechnu elektroniku, kterou chcete

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper