Pátek, 16 prosince, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
HobbyJaké praktické pomůcky využijete i ve své kuchyni?

Jaké praktické pomůcky využijete i ve své kuchyni?

Jaké praktické pomůcky ale ve své kuchyni jednoznačně využijete?

Skleněné uzavíratelné nádoby

Praktické skladování drobných potravin vám umožňují skleněné uzavíratelné nádoby. Nádoby musí být vzduchotěsné, aby se potraviny v nich neznehodnotily, nezvlhly. Pokud nemáte kde skladovat kvalitní zrnkovou kávu, luštěniny, rýži, mouku či ovesné vločky, právě tyto nádoby vám mohou pomoci. Umisťujte si je do spíže či do kuchyňské linky. Tak budete mít přehled, kde se co nachází a vyhnete se skladování těchto potravin v původních obalech svázaných gumičkou.

Látkové lněné sáčky

Sušené bylinky jsou součástí slovenských kuchyní. Abyste si je však dokázali uchovat, můžete je dávat buď do skleněných nádob, nebo je můžete dávat do látkových lněných sáčků, které lze stáhnout tak, aby byl obsah chráněn.

Hezké lněné sáčky můžete používat i pro skladování bylinek, ze kterých budete dělat čaj. Můžete si je pak zavěsit do kuchyně nebo odložit do poliček. Tyto sáčky lze využít i pro skladování pečiva, třeba chleba.

Obaly se včelím voskem

Co se týče pečiva, v kuchyni oceníte, budete-li mít dostatečně velké obaly se včelím voskem. Nahrazují igelitové sáčky a udržují pečivo dlouho čerstvé.

Obaly se včelím voskem můžete využívat i na balení svačiny pro děti do školy, či na balení svačiny na výlety. Obaly jsou ekologické, jsou nezávadné a lze je „obnovit“ novou vrstvou včelího vosku.

French press

Jste kávičkář a rádi si dopřejete i čaj? Pokud je vaše odpověď kladná, určitě by vám v kuchyni neměl chybět french press. French press vám umožní rychle si připravit kávu či čaj. Co se týče kávy, je určen hlavně pro ty, kteří si rádi dopřejí klasiku v podobě zalévané kávy.

Objednat nový french press můžete bez problémů iz internetu. Taková praktická pomůcka se vám v kuchyni určitě sejde.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper